Zapraszamy na turniej dla Huberta!

Kontynuujemy działania, mające na celu pomoc Hubertowi Nowakowi, który uległ poważnemu wypadkowi. Naszego zawodnika czeka leczenie i rehabilitacja, co wiąże się ze sporymi kosztami. Wobec tego KS Szczypiorniak Gniezno zdecydował się na organizację turnieju charytatywnego.

Całkowity zysk z tej imprezy trafi na konto reprezentanta “Wilków”!

Turniej zostanie rozegrany 4 marca (niedziela) w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4 w Gnieźnie. Do rywalizacji mogą przystąpić drużyny amatorskie. Warunkiem jest skompletowanie kadry, składającej się maksymalnie z 15 zawodników, a także uiszczenie w odpowiednim terminie wpisowego – wynosi ono minimum 150 złotych.

Rywalizacja toczyć się będzie w godzinach 10:00-17:00. Organizator przewiduje organizację licytacji na rzecz Huberta Nowaka. Poza tym planowany jest mecz zwycięzców turnieju z jednym z gnieźnieńskich podmiotów. Z kim zmierzy się triumfator marcowych zmagań? Niebawem zdradzimy!

Zachęcamy do zgłaszania drużyn. Formuła zmagań zostanie zaprezentowana po zamknięciu zapisów. Wszelkich informacji na temat turnieju “Gramy dla Huberta” udziela Filip Chrzanowski, prezes KS Szczypiorniaka Gniezno pod numerem tel. 694 827 953, mailowo: szczypiorniakgniezno@gmail.com lub na Facebooku.

REGULAMIN TURNIEJU CHARYTATYWNEGO “GRAMY DLA HUBERTA”
I CEL ZAWODÓW
 • popularyzacja piłki ręcznej
 • sportowa rywalizacja
 • integracja miłośników „szczypiorniaka”,
 • rekreacja
 • akcja charytatywna

 

II ORGANIZATOR ZAWODÓW
KS Szczypiorniak Gniezno

Koordynator turnieju:
Filip Chrzanowski, tel. 694 827 953
szczypiorniakgniezno@gmail.com

III TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:
4 marca 2018 roku, 10:00 – 17:00
Hala GOSiR w Gnieźnie, ul. Paczkowskiego 4

IV ZASADY ROZGRYWEK

 1. Na kilka dni przed zawodami zostaną rozlosowane pary meczowe, które będą rywalizować ze sobą w drabince turniejowej
 2. Zwycięzcy pierwszej fazy awansują dalej w walce o mistrzostwo. Przegrani zostają przeniesieni do “turnieju pocieszenia” o miejsca 9-16
 3. Czas meczu to 15 minut
 4. Maksymalna liczba osób w drużynie: 15
 5. Turniej jest przeznaczony dla osób powyżej 15. roku życia zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn (osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę od opiekunów prawnych!)
 6. Kara dla zawodnika – 1 minuta
 7. Czas dla zespołu – jeden w meczu
 8. Mecze rozgrywane są piłką rozm. 3. W przypadku spotkań z udziałem kobiet, spotkania przeprowadzane są z użyciem piłki o rozmiarze 2, chyba, że płeć żeńska zadecyduje o braku zmiany sprzętu.
 9. Dozwolona jest gra z klejem.

VI NAGRODY

 1. Klasyfikacja drużynowa:
  I – III miejsce – Puchary i medale
  IX – XI miejsce – Puchary (turniej pocieszenia)
 2. Wyróżnienia indywidualne:
  Najlepszy bramkarz turnieju – Statuetka
  Najlepszy zawodnik turnieju – Statuetka

VII OPŁATA ZA UCZESTNICTWO W TURNIEJU
Opłata startowa od zespołu – MINIMUM 150,00 zł
Wpisowe zostanie przeznaczone na rehabilitację zawodnika KS Szczypiorniak Gniezno – Huberta Nowaka, który uległ ciężkiemu wypadkowi. W ramach opłaty startowej organizatorzy zapewniają na czas rozgrywek: halę sportową, skład sędziowski, szatnię dzieloną z drugim zespołem, a także piłkę do gry.

VIII DODATKOWE INFORMACJE

 1. Zgłoszenia zespołu przyjmujemy na adres mailowy: szczypiorniakgniezno@gmail.com. W wiadomości prosimy podać nazwę zespołu, telefon kontaktowy i kadrę. Istnieje możliwość późniejszego dopisania dodatkowych zawodników. Prosimy zatytułować maila: TURNIEJ SZCZYPIORNIAKA.
 2. Klub Sportowy Szczypiorniak Gniezno zastrzega sobie prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników i klubu w materiałach promocyjnych.
 3. Ubezpieczenie NWW jest we własnym zakresie.
 4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgubione rzeczy.
 5. Wpisowe na turniej należy wpłacić na 4 dni przed zawodami przelewem na nr konta: 38 1500 1621 1016 2026 8495 0000 tytułem: “nazwa zespołu, Turniej Szczypiorniaka”, np. “KS Szczypiorniak Gniezno, Turniej Szczypiorniaka”.