KS Stal Gorzów vs. KS Szczypiorniak Gniezno

[Zapowiedź] KS Stal Gorzów vs. KS Szczypiorniak Gniezno

Po wielu miesiącach wracamy do rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn. W pierwszym pojedynku Wilki zawitają do Gorzowa gdzie zmierzą się z miejscową KS Stal Gorzów.

Jak wspomina trener: “Nie wiele wiemy o pierwszym przeciwniku co może tylko zwiastować zacięty pojedynek. Nasz zespół został trochę przebudowany. Doszło czterech doświadczonych zawodników z dużymi możliwościami. Jeśli to zmieszamy z młodzieńczą fantazją, którą mamy w zespole to możemy spodziewać się mieszanki wybuchowej. Sądzę, że taka mieszanka zrobi dobrze dla obu stron. Nie wiemy do końca czego możemy się spodziewać po naszym pierwszym przeciwniku.

Może okazać się że KS Stal Gorzów wystąpi juniorami w III lidze. Może również okazać się, że dołączą do nich doświadczeni zawodnicy którzy niedawno zakończyli karierę. Dodatkowym znakiem zapytania jest to, że w czasie kiedy będziemy rozgrywać mecz to pierwszy zespół KS Stal Gorzów ma pauzę w pierwszej lidze. Jak dobrze wiemy przepisy pozwalają na to, aby ktoś z pierwszego zespołu zagrał w III Lidze. Na mecz na pewno pojedziemy dobrze przygotowani i skoncentrowani tylko na tym, aby wygrać mecz.

Pierwsze mecze w sezonie rządzą się swoimi prawami i wszystko się może wydarzyć. Mam nadzieje, że doświadczenie naszych zawodników pozwoli na spokojne prowadzenie meczu. Dla mnie będzie to dodatkowy dreszczyk emocji grać z zespołem z mojego rodzinnego miasta. Stanąć na przeciwko trenera który uczył mnie piłki ręcznej w szkole podstawowej. Dużo smaczków jest w tym meczu więc wyjście z niego z wygraną jest priorytetem.”  – mówi Kamil Hanuszczak, trener KS Szczypiorniak Gniezno.

Zapraszamy wszystkich kibiców którzy mogą nas wspierać w meczu.

KS Stal Gorzów Wlkp. vs. KS Szczypiorniak Gniezno

Hala Sportowa Zespołu Szkół

ul. Lubuska 68, Deszczno

21.10.2017 godzina 16:00

Dla wszystkich którzy nie będą mogli nas wspierać osobiście będziemy prowadzić relację LIVE !!!

KS Stal Gorzów vs. KS Szczypiorniak Gniezno