Wilki wracają na parkiet! Do Gniezna zawitają Tytani

Po ponad miesiącu przerwy Szczypiorniak ponownie wraca na parkiecie hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Sportowej 5. Emocji nie zabraknie, bowiem do Pierwszej Stolicy Polski zawita wicelider rozgrywek II ligi – Tytani Wejherowo.

Wilki po rozegranej pierwszej rundzie debiutanckiego sezonu na wyższym szczeblu rozgrywek zajmują wysokie i pewne siódme miejsce mając przewagę czterech punktów na ósmym Jeziorakiem Iława i tracąc sześć “oczek” do szóstego MKS Grudziądz, z którym dwie kolejki temu stoczyli niesamowity bój w Gnieźnie zakończony jednak jednobramkowym triumfem przyjezdnych.
Z Tytanami mierzyliśmy się w pierwszej rundzie sezonu, która została przełożona i rozegrana w innym terminie. Wejherowianie okazali się wówczas lepsi i zgarnęli trzy punkty wygrywając z zielono-czarnymi 25-22. Pamiętna wówczas była sytuacja, kiedy w pierwszej połowie prowadziliśmy 11-7, a zakończyliśmy tę odsłonę meczu przegrani 12-13. W tamtym spotkaniu w naszych barach brylował Artur Dymkowski, strzelec dziewięciu bramek. W zespole przeciwnym najskuteczniejszym zawodnikiem był autor sześciu trafień Przemysław Warmbier bombardując naszą bramkę z drugiej linii.
Zespół Kamila Hanuszczaka kończy okres przygotowawczy i rusza na bój już w najbliższą sobotę o godzinie 14:30. Serdecznie zapraszamy naszą “starą halę”, gdzie niejednokrotnie kibice Wilków potrafili wspomóc drużynę swoim dopingiem. Liczymy, że tym razem nie będzie inaczej!