Gniezno

Wilki są głodne zwycięstw! Gniezno zmierzy się z Czerskiem!

Szczypiorniak Gniezno ! Czas zakończyć serię trzech porażek z rzędu i wygrać z Czerskiem w Gnieźnie! Zapowiadają się wielkie emocje przy Sportowej 5!

W najbliższą sobotę 9 lutego 2019 roku KS Szczypiorniak Gniezno będzie gościł w rundzie rewanżowej zespół MLKS Borowiak Czersk. Będzie to mecz „sąsiadów” w tabeli, ponieważ Szczypiorniak spadł na 8 miejsce, natomiast MLKS Borowiak Czersk jest obecnie 9 w lidze.

Zespoły przystąpią do tego spotkania w odmiennych nastrojach. Gnieźnianie nie wygrali w lidze od 3 spotkań, przegrywając wysoko w ostatnim meczu z Kwidzynem 22:37. Borowiak Czersk podbudowany jest ostatnim zwycięstwem z KU AZS UKW Bydgoszcz 31:27.

W I rundzie Gniezno musiało uznać wyższość Borowiaka Czersk, przegrywając na wyjeździe po zaciętym spotkaniu 24:26. Największym zagrożeniem ze strony Czerska jest Paweł Jakubowski, który w 15 meczach rzucił dotychczas 104 bramki, będąc czwartym strzelcem ligi. „Wilki” liczą na skuteczność skrzydłowych: Artura Dymkowskiego i Szymona Sobańskiego, a także rozgrywających: Przemka Gadeckiego czy Łukasza Krakowiaka.

Początek spotkania o godz. 14:00 w hali przy ulicy Sportowej 5.

https://www.facebook.com/SzczypiorniakGniezno/