Szczypiorniak z nowym logiem i sekcją!

W naszym klubie zdecydowanie dzieje się wiele i wciąż szukamy możliwości na jego rozwój. Po zebraniu członków w miniony piątek padła decyzja o zmianie herbu, a także powołania do życia nowej sekcji sportowej.

Na posiedzeniu uzgodniono, że obecne logo klubu w żaden sposób nie nawiązuje do historii Gniezna. Nie ma nic wspólnego z dyscypliną, którą uprawiamy. Zaprezentowany nowy design ma wyraźnie przedstawiać Szczypiorniaka jako klub piłki ręcznej, która była, jest i zawsze będzie wiodącą sekcją w naszym stowarzyszeniu sportowym. Od przyszłego meczu w Środzie Wielkopolskiej, wszyscy, którzy wybiorą się z nami na ten mecz będą mogli zobaczyć nowe stroje zespołu z uaktualnionym logiem.

Blisko pięciogodzinne obrady przyniosły nowe “dziecko” klubowi – została powołana nowa drużyna w Szczypiorniaku – sekcja waterpolo. Dla osób, które pierwszy raz stykają się z tą nazwą informujemy, że waterpolo to wodna odmiana piłki ręcznej, w której meczach także bierze udział siedmiu zawodników. Po zaawansowanych rozmowach z Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji uzgodniono, że od sezonu 2018/2019 swoje spotkania Szczypiorniak w waterpolo będzie rozgrywał na miejskim basenie przy ul. Jolenty. W zespole został zakontraktowany trener z bogatą przeszłością zawodniczą w tym sporcie. O jego personaliach poinformujemy w najbliższym tygodniu. Obecnie trwają przygotowania do organizacji treningu otwartego dla wszystkich zainteresowanych dołączeniem do drużyny seniorów.

 

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt mailowy: szczypiorniakgniezno@gmail.com