Mieszko

Przed świętami Szczypiorniak zmierzy się z KS Mieszko Gniezno!

Od samego początku istnienia Klubu Sportowego Szczypiorniak Gniezno dochodzi do towarzyskich świątecznych pojedynków tego zespołu z Miejskim Klubem Sportowym Mieszko Gniezno. W najbliższy czwartek te ekipy zmierzą się ze sobą po raz trzeci.

Spotkanie ma charakter czysto towarzyski i integruje zarówno zawodników obu ekip, jak i ich kibiców, którzy zawsze chętnie oglądają te niecodzienne zmagania. Dlaczego niecodzienne? Bowiem każda z drużyn przez jedną połowę meczu gra z handicapem swojej dyscypliny sportowej. W pierwszej odsłonie spotkania dojdzie do starcia zespołów w futsal, w którym zdecydowanie dominują piłkarze Mieszka. Druga połowa przeznaczona będzie na piłkę ręczną, którą w Pierwszej Stolicy na co dzień reprezentują zawodnicy Szczypiorniaka. Trzeba jednak w tym miejscu przypomnieć, że dwa lata temu, w pierwszym sezonie programu Turboszczypior wystąpił kapitan biało-niebieskich – Paweł Kaźmierczak, który swego czasu również grał w handball w czasach szkolnych.

 

Spotkanie na pewno przysporzy wielu emocji i zabawy. Zatem serdecznie Was zapraszamy do uczestniczenia po raz ostatni w tym roku w wydarzeniu organizowanym przez Szczypiorniak i Mieszko Gniezno. Będzie możliwość spotkania się z zawodnikami i w świątecznej atmosferze zobaczyć jak zawodnicy obu klubów sportowych integrują się próbując swoich sił w obu dyscyplinach sportowych.

Mecz rozpocznie się o godzinie 20:15 na hali widowiskowo-sportowej przy ul. Paczkowskiego 4. Do zobaczenia!