Rywalem

Spartakus kolejnym rywalem Wilków

Kolejnym rywalem Wilków w Wielkopolskiej Lidze Mężczyzn będzie UKS Spartakus Buk. Historia spotkań z zespołem z Buku nie jest łaskawa dla Gnieźnian mimo to jadą tam po zwycięstwo.

Gnieźnianie w rywalizacji z zespołem z Buku nie mają za dobrych wspomnień. Wynika to głównie z faktu, że w historii zespołu nie udało się jeszcze wygrać z UKS Spartakus Buk. Nie jest powiedziane, że w zbliżającym się spotkaniu nie uda się odwrócić historii. Wilki w tym sezonie Pewnie wygrywają z przeciwnikami a wszystko za sprawą skutecznej obrony i konsekwentnej gry w ataku. Dlatego jadąc do Buku nasz zespół na pewno nie odda meczu i będzie walczył do ostatniej sekundy. Smaczku całemu spotkaniu dodaje fakt, że jeszcze rok temu nasz trener Kamil Hanuszczak był szkoleniowcem właśnie UKS Spartakus Buk. Czy będzie to miało wpływ na przebieg spotkania? zapytaliśmy naszego szkoleniowca:

Nie traktuje tego meczu jakoś osobiście. Faktycznie byłem trenerem Spartakusa, ale to już jest historia. Teraz jestem trenerem Szczypiorniaka i tak jak rok temu robiłem wszystko, żeby wygrać z Gnieznem teraz zrobię wszystko, żeby wygrać z Bukiem. Podchodzimy do tego meczu jak do meczu z każdym innym rywalem z szacunkiem dla przeciwnika i z pełną mobilizacją. Na pewno nie złożymy broni, bo przegraliśmy poprzednie mecze. Wręcz przeciwnie wyjdziemy na boisko walcząc o każda piłkę. Zresztą tego wymagam w każdym meczu od swoich zawodników, aby dawali z siebie 110% w każdym meczu. Spartakus na pewno po ostatniej wysokiej przegranej z zespołem z Środy Wlkp. będzie chciał się zrewanżować i zdobyć u siebie pierwsze punkty natomiast my chcemy podtrzymać dobrą passę w lidze i zdobyć 3 punkty na wyjeździe. – mówi Hanuszczak

Jak potoczy się ten pojedynek i jaki będzie jego wynik będą się mogli Państwo przekonać już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 w Hali OSiR w Buku. ul. Szarych Szeregów 10. Serdecznie wszystkich zapraszam do wsparcia naszej drużyny na miejscu. Wszystkim tym którzy nie będą mogli wspierać osobiście Wilków zapraszamy na relację Live na naszym FanPage na Facebook’u.

#BIGBADWOLF #PASJA #MARZENIA #DRUŻYNA