Podczas meczu licytacja koszulki KS Azoty-Puławy

Nie lada gratka dla sympatyków piłki ręcznej. Podczas sobotniego meczu Szczypiorniaka Gniezno z rezerwami Stali Gorzów odbędzie się licytacja koszulki meczowej jednej z czołowych drużyn męskiej Superligi – KS Azoty-Puławy. Zebrane środki trafią na konto Huberta Nowaka.

Na koszulce autografy złożyli zawodnicy KS Azoty-Puławy. W kadrze tego zespołu znajduje się kilku zawodników, którzy byli lub nadal są reprezentantami Polski – m.in. Patryk Kuchczyński, Robert Orzechowski, Krzysztof Łyżwa, Piotr Masłowski, Bartosz Jurecki czy Mateusz Seroka.

Licytacja koszulki KS Azoty-Puławy odbędzie się w przerwie sobotniego meczu, którego początek zaplanowano na godzinę 17:00. Cena wywoławcza to 100 złotych.

Jak już zostało wspomniane, środki uzyskane z licytacji trafią na konto Huberta Nowaka. Przypomnijmy, że zawodnik “Wilków” uczestniczył w poważnym wypadku, po którym był w śpiączce farmakologicznej i potrzebował kilku operacji. Teraz stan zdrowia reprezentanta gnieźnieńskiej drużyny jest już lepszy, ale wciąż potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Właśnie na ten cel pieniądze próbuje organizować KS Szczypiorniak Gniezno.

Oprócz licytacji w trakcie meczu ligowego, działacze klubu planują również przeprowadzić aukcje podczas turnieju charytatywnego “Gramy dla Huberta!” (4 marca). Wkrótce poinformujemy o tym, jakie fanty będzie można zdobyć.

FOT. ZPRP