Okres przygotowawczy

Okres przygotowawczy rozpoczęty…

16 sierpnia zawodnicy Szczypiorniaka Gniezno po raz pierwszy wybiegli na parkiet hali przy ulicy Paczkowskiego 4, by rozpocząć okres przygotowawczy do rozgrywek w sezonie 2017/2018.

Premierowe zajęcia poprowadził nowy trener Kamil Hanuszczak, który pół godziny przed treningiem spotkał się z zawodnikami, by przedstawić im swoją wizję zespołu i celów na najbliższy sezon.

W zajęciach uczestniczyło 17 szczypiornistów,w tym dwóch nowych pozyskanych z I i II ligi. Prócz nich, kilku graczy leczy kontuzję. Dodatkowo trwają rozmowy z kolejnymi dwoma zawodnikami z przeszłością II-ligową, którzy najprawdopodobniej także wzmocnią ekipę “Wilków”.
W okresie przygotowawczym zespół będzie trenował na hali i w terenie w poniedziałki, środy i piątki. Raz w tygodniu zajęcia będą odbywać się także na siłowni Szymański Fitness. W trakcie okresu przygotowawczego skupimy się na sile, wytrzymałości i motoryce. Dopiero późniejszym okresie będziemy schodzić z obciążeń i powoli przyzwyczajać się do piłek i hali. Dodatkowo szkoleniowiec zielono-czarnych w rozpisanym harmonogramie treningów zaznaczył weekendowe zajęcia biegowe lub rowerowe. 

 

Galeria zdjęć z pierwszego treningu (okres przygotowawczy) TUTAJ

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *