Akademii

Nowa grupa młodzieżowa w Akademii Szczypiorniaka!

Ciągły rozwój Akademii Szczypiorniaka Gniezno spowodował otwarcie kolejnej grupy. Pod okiem trenera Dawida Stachowiaka od zeszłego tygodnia odbywają się zajęcia dla roczników 2003 i 2004.

W ostatnim czasie popularność KS Szczypiorniak Gniezno znacznie wzrosła. Bez wątpienia dużą rolę odegrały w tym przypadku zwycięstwa odnoszone przez drużynę seniorów. To sprawiło, że na mecze “Wilków” zaczęło przychodzić więcej kibiców, natomiast młodzież zgłasza chęć trenowania piłki ręcznej.

Od zeszłego tygodnia ruszyła nowa grupa juniorska w Akademii Szczypiorniaka. Co ciekawe chłopacy, którzy do niej należą, sami się do nas zgłosili z prośbą stworzenia dla nich możliwości rozwoju pod kątem piłki ręcznej. Jako, że zależy nam na tym, aby coraz więcej osób grało i szkoliło się w naszej dyscyplinie, podjęliśmy stosowne kroki, aby im to umożliwić – mówi Filip Chrzanowski, prezes Szczypiorniaka Gniezno.

Ile osób liczy grupa młodzieżowa dla roczników 2003 i 2004? – Obecnie w szeregach naszej grupy znajduje się około 13 chłopaków, ale od tego tygodnia ruszamy z konkretną promocją grupy w kilku miejscach. Ta młodzież będzie przygotowywana pod kątem startu w rozgrywkach juniorskich w sezonie 2018/2019 – podsumował włodarz “Wilków”.

W przypadku zainteresowania dołączeniem do Akademii, przedstawiciele KS Szczypiorniaka Gniezno proszą o kontakt pod numerem telefonu 606 739 596.