Mecz na szczycie

Mecz na szczycie

Mecz na szczycie – tak można określić spotkanie, które odbędzie się w niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim. Rywalem miejscowej KPR Ostrovii będzie KS Szczypiorniak Gniezno.

Przedsezonowe pytanie do kibiców Wilków o to, czy nasza drużyna pod koniec pierwszej rundy będzie miała na swoim koncie komplet punktów, z pewnością spotkałoby się z uśmiechem na twarzy. Szczypiorniak Gniezno zrobił niemałą niespodziankę i już w tę niedzielę powalczy z KPR Ostrovią Ostrów Wielkopolski o miano niepokonanego zespołu w Wielkopolskiej Lidze Mężczyzn.

Mecz zapowiada się niezwykle emocjonująco, ponieważ ostrowianie posiadają w swojej kadrze dużo młodości połączonej z doskonałym wyszkoleniem technicznym. Z tego słynie ostrowski ośrodek szkolenia piłkarzy ręcznych. Świadczyć mogą o tym tacy zawodnicy, jak bracia Lijewscy czy Bartłomiej Jaszka, ale nie tylko. Po stronie Wilków na pewno będzie stać większe doświadczenie ligowe.

Mecz na szczycie

Kamil Hanuszczak (trener): To z pewnością będzie mecz walki. Jesteśmy pewni, że Ostrovia rzuci wszystkie swoje siły na ten mecz, aby go wygrać. Świadczyć może o tym chociażby obecność trenera Ostrovi na naszym ostatnim meczu z Hagardem Strzałkowo. To cieszy, bo to może świadczyć, że się nas obawiają. My sukcesywnie realizujemy nasz plan na ten sezon. Dla nas to kolejny mecz w lidze. Będzie to na pewno zderzenie z zespołem, który bardzo dużo porusza się po boisku i ciągnie kontrę w 1, 2 i 3 tempo. Nie poddamy się – wręcz przeciwnie – trzeba będzie wydrzeć nam to zwycięstwo.

Maciej Kapella (kapitan): Przed nami kolejne bardzo ważne spotkanie. Tym razem powalczymy z niepokonaną drużyną Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Będzie to dla nas niewątpliwie największy, jak do tej pory sprawdzian, zwłaszcza, że mecz odbędzie się na wyjeździe. Po ostatnim pojedynku jesteśmy naładowani pozytywnymi emocjami i chęcią do jeszcze większej walki. Wiemy, które aspekty naszej gry wymagają poprawy i do tego będziemy w najbliższym czasie dążyć. Radość z zajmowanego miejsca w tabeli jest duża, ale absolutnie nie ma mowy o jakimkolwiek odprężeniu. Wręcz przeciwnie. Do każdego kolejnego spotkania podchodzimy jeszcze bardziej zmotywowani. Tydzień jak zwykle spędzamy na przygotowaniach pod kątem najbliższego rywala. Chcemy po raz kolejny pokazać jak silną mamy obronę. Myślę, że “zbudujemy mur”, który ostrowianom ciężko będzie pokonać. Zapraszam do oglądania relacji live, którą będzie można śledzić na naszym fanpage’u!