Kamil Hanuszczak

Kamil Hanuszczak nowym trenerem KS Szczypiorniak Gniezno

Drodzy kibice! Odkrywamy pierwsze karty na nowy sezon!

Na początek przedstawimy Wam zmiany w sztabie szkoleniowym.

Nowym trenerem pierwszego zespołu został Kamil Hanuszczak, który w poprzednim roku prowadził drużynę naszego ligowego rywala UKS Spartakus Buk. Z klubem na poziomie seniorskim pożegnała się dotychczasowa trener Agnieszka Tarczyńska, która pozostanie w Szczypiorniaku Gniezno jako szkoleniowiec młodzieży z roczników 2005-2006, które w tym roku rozpoczną swoje rozgrywki w kategorii Dzieci Chłopcy.
Serdecznie dziękujemy za spędzone z pierwszym zespołem dwa lata! Liczymy na sukcesy z młodzieżowcami! 

Kamil Hanuszczak to wychowanek AZS AWF Gorzów, z którym zdobył piąte miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów. W późniejszym okresie swojej kariery szczypiornisty próbował swoich sił w poznańskim Grunwaldzie i MKS. Od sezonu 2014/2015 przez dwa lata bronił barw trzecioligowego UKS Spartakusa Buk, by następnie zasiąść na ławce trenerskiej tego zespołu. To także od trzech lat szkoleniowiec Politechniki Poznańskiej. Na swoim koncie trenerskim posiada złoty (w tym roku) i brązowy (2014/2015) medal Akademickich Mistrzostw Polski. Członek Kadry Województwa Lubuskiego (5. miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży).
Popularny “Hana” jest również organizatorem świątecznego turnieju Handball Gorzów Cup.

To jednak nie wszystkie zmiany w klubie!

Rolę drugiego trenera obejmie Michał Białkowski, który będzie łączył swoją nową funkcję z grą. Przypomnijmy, 38-letni “Białek” jest bramkarzem “Wilków” od połowy sezonu 2015/2016.

W klubie pozostaje Bartosz Zieliński pełniący rolę trenera przygotowania fizycznego, a także fizjoterapeuta Filip Chrzanowski.

Witamy na pokładzie naszych nowych szkoleniowców!

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *