Już jutro turniej “Gramy dla Huberta”. Nie zabraknie atrakcyjnych licytacji!

Już jutro w hali GOSiR przy ulicy Paczkowskiego 4 odbędzie się turniej charytatywny “Gramy dla Huberta”. Podczas zawodów będą prowadzone licytacje. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany na rehabilitację naszego zawodnika Huberta Nowaka.Działacze KS Szczypiorniak Gniezno zgromadzili sporo rzeczy, które trafią na licytacje. Część z nich zostanie przeprowadzona podczas niedzielnych zmagań, natomiast reszta trafi na aukcje na Allegro. Przedstawiciele gnieźnieńskiego klubu chcą w ten sposób dać możliwość licytowania fantów nie tylko tym, którzy będą obecni na turnieju.

W trakcie turnieju będzie można zgarnąć kilka ciekawych rzeczy, między innymi koszulkę Wisły Płock czy piłki z autografami zawodników KPR Legionowo i Zagłębia Lubin. Poza tym będzie możliwość wylicytowania rzutu karnego… prezydentowi Gniezna Tomaszowi Budaszowi!

Lista fantów + ceny wywoławcze:
– koszulka + piłka MKS Kalisz -> 100 zł
– koszulka Wisły Płock -> 150 zł
– piłka z autografami KPR Legionowo + szalik klubowy -> 70 zł
– piłka z autografami Zagłębia Lubin -> 80 zł
– bluza NMC Górnik Zabrze -> 120 zł
– Rzut karny prezydentowi Gniezna Tomaszowi Budaszowi -> 40 zł pierwszy, 50 zł drugi, 60 zł trzeci
– udzial w Turboszczypiorze -> 40 zł

Przypomnijmy, że początek turnieju charytatywnego “Gramy dla Huberta” zaplanowano na godzinę 9:00. Zebrane środki finansowe trafią na konto zawodnika Szczypiorniaka Gniezno. Jak już informowaliśmy, Hubert Nowak ucierpiał w poważnym wypadku i teraz potrzebuje kosztownej rehabilitacji.