Sparing

Czas odsłonić kolejne karty!

Ostatnio informowaliśmy, że z naszym zespołem nadal będzie pracować trener Kamil Hanuszczak i pozostali członkowie dotychczasowego sztabu szkoleniowego. Dziś możemy odsłonić kolejne karty dotyczące kadry na nadchodzący sezon II ligi. 

Póki co skupiliśmy się na zatrzymaniu zawodników, którzy w minionych rozgrywkach bronili barw naszego klubu. Miło nam poinformować, że wszyscy wyrazili chęć dalszej gry w Szczypiorniaku Gniezno! W kadrze beniaminka II ligi zabraknie jedynie Marcina Fijałkowskiego, który, jak pewnie większość kibiców doskonale wie, zakończył karierę sportową.

Kadra naszej drużyny na dzień 2 lipca:

Bramkarze: Piotr Wolny, Michał Grubczak, Michał Białkowski.
Skrzydłowi: Szymon Sobański, Maciej Kapella, Marcin Biniecki, Michał Ostrowski, Artur Dymkowski, Adam Kniaź.
Rozgrywający: Maciej Bałdyga, Marcin Grzelak, Patryk Szymkowiak, Hubert Nowak, Przemysław Gadecki, Łukasz Krakowiak, Damian Stempuchowski.
Obrotowi: Rafał Siudeja, Zbigniew Łuczak.

Do gry po kontuzji łąkotki wróci Damian Stempuchowski. Postępy w rehabilitacji Huberta Nowaka sprawiają, że być może w trakcie pierwszej rundy wznowi treningi.

Przygotowania drużyny rozpoczną się 16 lipca. Przez przynajmniej pierwszy miesiąc, zawodnicy będą trenować pięć razy w tygodniu.

Jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że budowanie kadry na kolejny sezon nie zostało jeszcze zakończone. O wzmocnieniach będziemy informować na bieżąco.