Sprawdzian umiejętności przed młodymi wilkami

Sprawdzian umiejętności przed młodymi wilkami. To pierwsza okazja do zagrania przed młodymi adeptami piłki ręcznej.

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się XIX Ogólnopolski turniej piłki ręcznej – Spartakus Cup 2019, turniej który gromadzi na Bukowskiej hali samych najlepszych, zespoły które później zostają mistrzami Polski czy zawodników którzy poźniej zasilają karę Polski.

Nie może także zabraknąć naszego zespołu w tych zmaganiach. Podopieczni Trenera Michała Grubczaka sprawdzą swoje umiejętności mierząc się w grupie z zespołami z Koszalina, Mosiny, Szczecina i Świebodzina.

Zapraszamy na halę do Buku i wspierajcie naszych młodych adeptów piłki ręcznej.

Rozpiska meczy
Spartakus Cup 2019
Buk 2019
GRUPA   A     GRUPA   B
Spartakus Buk Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec Jedynka Mosina
SP 18 Koszalin Kusy Szczecin
APR Świdnica Zew Świebodzin
Zielona Góra Szczypiorniak Gniezno
mecze piątek, sobota, niedziela 2X15 minut. (1 czas dla trenera na mecz)
L.p. godz. gr. Piątek 20-09 wynik
1 14.30 A Spartakus Buk : Nielba Wągrowiec :
2 15.05 A SP 18 Koszalin : APR Świdnica :
3 15.40 B Gwardia Koszalin : Jedynka Mosina :
4 16.15 B Kusy Szczecin : Szczypiorniak Gniezno :
5 16.50 A Zielona Góra : Spartakus Buk :
6 17.30 A Nielba Wągrowiec : SP 18 Koszalin :
7 18.05 B Zew Świebodzin : Gwardia Koszalin :
8 18.45 B Jedynka Mosina : Kusy Szczecin :
9 19.25 A APR Świdnica : Zielona Góra :
Sobota 21-09
10 8.00 A Spartakus Buk : SP 18 Koszalin :
11 8.35 B Szczypiorniak Gniezno : Zew Świebodzin :
12 9.10 B Gwardia Koszalin : Kusy Szczecin :
13 9.45 A Nielba Wągrowiec : APR Świdnica :
14 10.20 A SP 18 Koszalin : Zielona Góra :
15 10.55 B Jedynka Mosina : Szczypiorniak Gniezno :
16 11.30 B Kusy Szczecin : Zew Świebodzin :
17 12.05 A APR Świdnica : Spartakus Buk :
18 12.40 A Zielona Góra : Nielba Wągrowiec :
19 13.15 B Szczypiorniak Gniezno : Gwardia Koszalin :
20 13.40 B Zew Świebodzin : Jedynka Mosina :
21 14.15 IX-X 5A : 5B :
22 15.50 ćwierćfinały 4A : 1B :
23 16.25 ćwierćfinały 4B : 1A :
24 17.00 ćwierćfinały 3A : 2B :
25 17.45 ćwierćfinały 3B : 2A :
Niedziela 30-09 (czas gry 2×15 minut, 1 przerwa dla trenera)
26 8.00 IX-X 5A : 5B :
27 8.40 V-VIII przegrany meczu 22 : przegrany meczu 24 :
28 9.20 V-VIII przegrany meczu 23 : przegrany meczu 25 :
29 10.00 VII przegrany meczu 27 : przegrany meczu 28 :
30 10.40 V wygrany meczu 27 : wygrany meczu 28 :
31 11.20 półfinał wygrany meczu 22 wygrany meczu 24 :
32 12.00 półfinał wygrany meczu 23 wygrany meczu 25 :
33 12.40 III :
34 13.20 I :

Do zobaczenia, Auuuuuu

Share Button