KS Szczypiorniak Gniezno vs UKS Spartakus Buk

vs

Podsumowanie

Share Button

Szczegóły

Data Czas League Sezon
17 marca 2018 18:00 Wielkopolska III Liga Mężczyzn 2017/2018

Wyniki

DrużynaSuma po karnychI połowaII połowaSuma bramekWynik
KS Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno0163636Zwycięstwo
UKS Spartakus Buk0112424Przegrana

KS Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno

Zawodnik U D 2 Karne Rzuty Skuteczność Obrony Wpuszczone Bramki
Piotr Wolny000000000
Szymon Sobański00101000010
Maciej Bałdyga000020001
Marcin Grzelak001010001
Patryk Szymkowiak000050003
Marcin Fijałkowski0010110008
Michał Grubczak000000000
Rafał Siudeja001020002
Marcin Biniecki000010000
Michał Ostrowski100030002
Zbigniew Łuczak000000000
Adam Kniaź000030001
Przemysław Gadecki102050002
Łukasz Krakowiak100080004
Michał Białkowski000010000
Kamil Hanuszczak000020002
Suma30605400036

UKS Spartakus Buk

U D 2 Karne Rzuty Skuteczność Obrony Wpuszczone Bramki
000000000

Live

36 - 2418:00
KS Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno
    UKS Spartakus Buk